ספק מתח מיוצב

הצורך בספק מתח מיוצב

ספקי כוח מהווים רכיב חיוני במכשירי חשמל ואלקטרוניקה רבים, בהיותם מספקים מתח וזרם חשמל מיוצב למעגלי אלקטרוניקה. זאת עם זרם מרבי ומתח מסוים המסופק באופן יציב ללא ירידה במתח.

מחפשים ספק מתח מיוצב איכותי? באב-גד בע”מ המתמחה בפתרונות טכנולוגיים לצרכי מיגון אלקטרוני ומתח נמוך, יספקו לכם מענה שלם ומתקדם עם מבחר ספקי מתח מיוצב אמינים, עמידים, תקניים ופשוטים לשימוש.

סוגי ספקי כוח

בשוק יש שני סוגים עיקריים של ספקי כוח המתפקדים כספק מתח מיוצב, ספק ליניארי וספק ממותג:

  • ליניארי – ספק כוח ליניארי שומר על מתח חשמל יציב גם במהלך עומס יתר, שינויי טמפרטורה, שימוש במתח חלופי וכדומה. כמו כן למכשירי אלקטרוניקה ספק ליניארי מציג רמה גבוהה של דיוק במתח המסופק, עם ייצוב מרבי מול תנודות ושינויים במתח. כמו כן ייצוב המתח מפחית רעשים והפרעות ביציאה של הזרם המיושר.
  • ממותג- ספק כוח ממותג הינו מכשיר אלקטרוני הכולל שנאי ממותג, אשר ממיר חשמל באופן יעיל במיוחד עם יכולת לשנות את הזרם והמתח הנכנס למכשיר או מערכת אלקטרונית באופן יעיל וחסכוני יותר מספק כוח ליניארי, אך רמת רעש גבוהה יותר.

דוגמאות לדגמי ספקי כוח

לפניכם מספר דוגמאות של ספקי כוח המתפקדים כספק מתח מייצב, שחברתנו מייצרת ומשווקת לצרכי מערכות ומוצרים אלקטרוניים שונים:

  • ספק כוח מזווד עם בקר טעינה – ספק כוח עם בקר טעינה של סוללות גיבוי, המספק מתח יציב של שניים עשר או עשרים וארבעה וולט או מתח אחר. כמו כן לספק בקר טעינה אוטומאטי שתואם לסוללות של מערכת בקרת אש ואזעקה SLA. הספק מתאים גם למצלמות טמ”ס ולבקרות כניסה והוא כולל הגנות נגד זרם ומתח יתר, קצר במוצא, פרצי זרם ומתח, והפרעות של תדרים גבוהים.
  • ספק כח אל פסק למצלמות מסדרת PORSH – ספק כוח עם זרם כללי של שניים עשר וחצי אמפר עד 29 אמפר, הכולל מטען למצבר פנימי, עם יציאה אחת לזרם גבוה עבור מכשיר הקלטה. הספק מתחבר דרך יציאות ייעודיות שש עשרה מצלמות ויש לו גיבוי של סוללות נטענות. כולל ערוץ נפרד לכל מצלמה עבור הגנת פיוז. הווה אומר, שתקלה במצלמה אחת אינו משפיע על כלל המערכת. ספק הכוח מקבל הזנת מתח במהלך הפסקות חשמל ותקלות לכל ערוץ. בקופסת ספק הכוח יש מקום לסוללות נטענות בכמה גדלים.

הזמנת ספק מתח מיוצב

להזמנת ספק מתח מיוצב ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא צרו קשר עם חברת  אב-גד מערכות בע”מ בטלפון 03-6816767.

תפריט נגישות