ספק כח 24 וולט

מבחר איכותי של ספקי כח 24 וולט

חברת אב-גד מערכות בע”מ מתמחה בפתרונות טכנולוגיים למיגון אלקטרוני ומתח נמוך, עם מגוון מוצרים לצורכי בקרה ואזעקה שהיא מייצרת ומשווקת בישראל ובחו”ל. בין היתר החברה מציעה ללקוחותיה ספקי כוח איכותיים, מתקדמים, עמידים ותקניים, פשוטים להתקנה, הכוללים ספקי כוח 24 וולט. הספקים מתאימים לצרכים שונים כמו מערכות אזעקה ואש, מצלמות טמ”ס ותאורת לד. ניתן להזמין ספקיי כוח ומוצרים אחרים לפי מפרט לקוח.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

ספק כוח 24 וולט משולב בקר טעינה

אנו מציעים ללקוחותינו ספק כח 24 וולט, 12 וולט וכל מקור כוח אחר מזווד עם בקר טעינה עבור סוללת גיבוי, המתאים למערכות אזעקה עם בקרת אש ואזעקה SLA וכן עבור בקרות כניסה ועבור מצלמות טמ”ס. מדובר בספק כוח איכותי המסופק בתוך קופסה משוריינת ועמידה מפלסטיק, הכולל נורת לד לחיווי תקינות של מתח יוצא, ומכיל מקום לסוללות של חמישה, שבעה, או תשעה אמפר. כמו כן הספק כולל בקר טעינה אוטומטי המבטיח מתח טעינה רציף וכן מתח ייעודי לטעינה של סוללות עם מצבר עופרת, כאשר בהפסקת חשמל הסוללה הנטענת של הספק מתחילה לתפקד באופן אוטומאטי.

בנוסף, ספקי הכוח שלנו מצוידים בהגנות כנגד קצר בנקודת מוצא, יתר זרם ויתר מתח, לרבות נחשולים של זרם ומתח. כמו כן הוא עמיד בפני הפרעות של תדרי RF גבוהים עד לשני ג’יגה הרץ.

ספק כח 24 וולט

ספק כוח עם מטען סוללה AV21B ועם 1.2 אמפר

ספק כח 24 וולט נוסף שיש לנו להציע הינו ספק פשוט לחיבור, עם מטען סוללה איכותי AV21B 1.2 אמפר ועם בקר טעינה אוטומאטי, המתאים עבור מערכות אזעקה ואש עם בקרת SLA וכן עבור תאורת לד ומצלמות טמ”ס. הספק מתאים למטען סוללה של עשרים וארבעה וולט וגם לשניים עשר וחמישה וולט, והוא מספק ביציאה מתח מיוצב. המכשיר מוצע בקופסת פלסטיק עם מקום לסוללה של חמישה, שבעה או תשעה אמפר, עם נורת לד לחיווי תקינות של מתח יציאה, ועם כניסת מתח לרשתות של מאה ועשרה עד מאתיים עשרים וולט.

בנוסף, במקרים של הפסקות חשמל הסוללה הנטענת מתחילה לעבוד באופן אוטומטי. זאת לצד הגנות של המכשיר עם פיוז אלקטרוני כנגד קצר מוצא, מתח או זרם יתר, וכנגד נחשולים של זרם ומתח. כמו כן הספק עמיד כנגד הפרעות של תדרים גבוהים RF עד לשני ג’יגה הרץ.

הזמנת ספק כח 24 וולט

להזמנת ספק כח 24V ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת  אב-גד מערכות בע”מ בטלפון 03-6816767.

תפריט נגישות