ספק כוח מעבדתי

אודות ספק כוח מעבדתי

בחברת אב-גד בע”מ, המובילה בפתרונות טכנולוגיים למיגון אלקטרוני ומתח נמוך, מספקים מענה מדויק ומתקדם לצורכי פתוח ומעבדות. בין היתר החברה מייצרת ומשווקת מבחר איכותי, אמין, מתקדם ועמיד של דגמי ספק כוח מעבדתי דיגיטלי. מהמבחר כל לקוח יכול למצוא את ספק הכוח המתאים לצרכיו.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

 

תפקידו של ספק כוח מעבדתי

ספקי כוח בריי כיוון נמצא כמעט בכל מעבדה, בין אם מעבדת מחקר ופיתוח או מעבדת שירות. הוא משמש כמקור מתח\זרם שמיועד להעברת זרם ומתח חשמלי בתוך מעגל אלקטרוני באופן הרצוי והמתאים למעגל. בנקודת הכניסה ספק הכוח מקבל מתח ממקור חיצוני כמו רשת חשמל, סוללה או מצבר וממיר את הזרם שלו באופן שתואם את נתוני וצרכי המערכת אליה הוא מחובר, בהספק נאות ובאופן מתאים ויציב.

 

ספק כוח מקצועי

במערכי פתוח וייצור יש צורך בספקים מתקדמים היכולים לספק מענה לצרכים שונים של פיתוח, מחקר, בקרה ובדיקות. במעבדות נעשה בימינו שימוש בעיקר בספקי כוח דיגיטאליים, שהינם לרוב ברי תכנות, עם וסתים נפרדים לזרם ולמתח, וכן אופציה להגבלת וויסות הזרם ותצוגה ברורה ונוחה. הצורך בספק כוח בר תכנות שניתן לשנות את מתח החשמל שלו בהתאם למכשיר אליו הוא מחובר, נובע משימוש בסוגים שונים של מעגלים ופריטים אלקטרוניים במעבדה, בעלי מתחי חשמל שונים. בתנאים אלו ספק כוח בר תכנות יאפשר ריבוי של משימות, עם חיבור של מגוון סוגים של מעגלי אלקטרוניקה מבלי שייגרם להם קצר או נזק.

בעת בחירת ספק כח מעבדתי דיגיטלי יש למצוא מוצר מתאים לדרישות וצרכי המעבדה, עם מידות מתאימות של הספק, העומד בדרישות תקן, עם מתח מתאים בכניסה וביציאה, ושהינו נוח לשימוש.

ספק כוח מעבדתי דיגיטלי

ספקי כוח למעבדות – איכותיים ותקניים

בחירה בספק כוח מעבדתי דיגיטלי של חברתנו תעניק לכם מוצר איכותי ותקני אשר נבחן בתנאי קיצון של איכות סביבה, ועומד בתקנים מחמירים המעידים על רמה גבוהה של אמינות. כוח שלנו כוללים מעגלי הגנה נגד הפרעות רדיו  RFI וכן EMI ותקנים בינלאומיים.

להזמנת ספק כח מעבדתי דיגיטלי ולפרטים נוספים וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם חברת  אב-גד מערכות בע”מ בטלפון 03-6816767.

 

 

 

תפריט נגישות