ספק כוח אוניברסלי

ספק כוח לפי דרישה

חברת אב-גד מערכות בע”מ המתמחה בפתרונות טכנולוגיים למיגון אלקטרוני ומתח נמוך, מציעה ללקוחותיה מגוון פתרונות ומוצרים מתקדמים ואיכותיים. בחברה משווקים מגוון איכותי ותקני של דגמי ספק כוח המתאים לצרכים שונים, לרבות ספקי כוח עבור מצלמות אבטחה, בקרת כניסה, מערכות אזעקה ועוד. ספק כוח לפי דרישה מתוכנן על ידנו בקפידה. ניתן להזמין ספקיי כוח, כמו כן בקרי טעינה מיוחדים ומוצרים אחרים לפי מפרט לקוח.

דברו איתנו

03-6816767phoneבמיילpencil  

לצפיה במוצרים לחצו כאן

הגדרתו של ספק כוח

ספק כוח ניתן לראות במערכות ומכשירים שונים, כמו מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה, מקררים, מקפיאים, חדרי מחשב, שרתים, מעליות ועוד. הספק מהווה למעשה מקור של זרם vהמאפשר מעבר תקין של זרם ומתח חשמלי בתוך מעגלים ומערכות אלקטרוניות. לכל ספק כוח מוגדר מראש מתח המאפיין אותו ומבטיח זרימה של חשמל בהספק ורמת מתח מסוימת. ספק כוח יכול להיות מוזן מרשת חשמל או ממצברים וסוללות נטענות, כאשר לא אחת ספקים כוללים חיבור לרשת חשמל לצד סוללה נטענת הפועלת במקרים של הפסקות חשמל ברשת.

הספק בנוי ממספר חלקים בסיסים הכוללים מעגל סינון, מעגל יישור ושנאי שתפקידו להוריד את רמת מתח הרשת ולשמרו כמתח חילופין המכונה AC. כמו כן הספק כולל מייצב המבטיח שהזרם היוצא מהספק יהיה יציב, וכן יכולת לעמוד בשינויי טמפרטורה.

אנו מאפיינים, בונים ומספקים ספקי כוח על פי דרישת לקוח. ראה דוגמא של ספק כוח תפור ללקוח.

מאפייני ספק כוח איכותי

בחירה בספק כוח אוניברסלי של חברתנו תעניק לכם מוצר אמין ואיכותי המתאים למגוון מערכות וצרכים, כאשר איכותו ואמינותו של ספק כוח נמדדת במספר היבטים עיקריים:

  • ספק כוח איכותי יספק למערכת מתח וזרם נדרשים יציבים, ללא חימום יתר ועם תפקוד מלא של רכיב הקצה.
  • יציבות לאורך זמן של מתח וזרם שהוא מספק באופן התואם את הגדרתו ואינו חורג ממנו ביותר מאחוז אחד, עם יכולת לשמר יציבות זו גם בטמפרטורות משתנות.
  • יציבות של ספק כוח ניכרת גם ביכולת לשמור על רמה נאותה של טמפרטורה ששומרת על תפקודו ותפקוד המערכת אליה הוא מחובר.
  • ספק כוח איכותי לא ייצר רעשים אלקטרומגנטיים חזקים מידי הפוגמים בטיב עבודת המערכת אליה הוא מחובר, דבר חיוני במיוחד במצלמות טמ”ס (אבטחה) מכל הסוגים. כמו כן רמת רעש סבירה מהווה קריטריון בסיסי לעמידה בדרישות תווי תקן.
  • ספק איכותי כולל סוכך רעשים אלקטרומגנטים סביבתיים העלולים לפגום בספק הכוח ובאיכות של המתח במוצא.
  • איכותו של ספק כוח גם באה לידי ביטוי בכבלים מחברים איכותיים ביציאה שלו,  המבטיחים לאורך זמן את יציבות ותקינות המערכת אליה הספק מחובר. איכות זו ניכרת בין היתר בעובי נאות של הכבלים, בחיבורים שאינם רופפים ובמחברים שאינם מחלידים.

הזמנת ספק כח אוניברסלי

להזמנת ספק כח אוניברסאלי ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא צרו קשר עם חברת אב-גד מערכות בע”מ בטלפון 03-6816767.

 

 

תפריט נגישות