ממסרים חשמליים

ממסרים חשמליים

מחפשים ממסר (ריליי)? הגעתם למקום הנכון. באב-גד תוכלו למצוא מגוון של ממסרים חשמליים, באיכות הגבוה ביותר, במחירים משתלמים ותחת השירות המקצועי של צוות ” אב-גד מערכות”.

מה זה ממסר חשמלי?

ממסר חשמלי הוא רכיב אלקטרוני קטן, אך חשוב מאוד. הוא מורכב משני חלקים עיקריים – סליל ומפסק. כאשר זורם חשמל בסליל, נוצר שדה מגנטי, השדה גורם לתנועה אשר מועברת למפסק ומשנה אותו ממצב למצב – בהתאם לתפקיד הממסר ולסוגו. ישנם שימושים רבים לממסר והוא נפוץ במיוחד בתעשיות האלקטרוניקה, החשמל, ההי-טק, המערכות וכדומה. לפני רכישת הממסר חשוב להבין בדיוק מהם הצרכים ודרישות השימוש שלכם.

מגוון הממסרים שלנו

אנו מאמינים כי בכל הנוגע לחשמל, יש לרכוש אך ורק רכיבים איכותיים, מתקדמים ואמינים. לכן, דאגנו להביא לכם מגוון רחב של ממסרים ברמת האיכות הגבוהה ביותר, כמו ממסר 24v:

  • ממסרים למתחים שונים כולל 24, 48 וולט
  • ממסר למתח גבוה
  • ממסר SSR
  • ממסר אלקטרוני 30-40 אמפר
  • ועוד

כל אחד מהממסרים נבחר בקפידה ונבחן לעומק על מנת לוודא כי הוא אכן עומד בסטנדרט האיכות הגבוה אותו אנו רוצים להבטיח והעניק לכם.

אב-גד מערכות

החברה שלי היא אחת הוותיקות והמובילות בישראל בתחום מתן פתרונות אלקטרוניקה. במשך השנים שירתנו אלפי לקוחות ודאגנו לספק את השירות הטוב, המקצועי והמקיף ביותר. אנו גאים על הזכות להביא לכם את המוצרים הטובים ביותר בעולם, במחירים הזולים בישראל. נשמח לעמוד לצידכם בכל שאלה או בקשה שעלולה לצוץ.

 

קנייה מהנה!

תפריט נגישות