טעינה סולארית

מגוון דגמי בקרי טעינה סולארית

אם אתם מחפשים בקר טעינה סולארית איכותי, כדאי שתכירו את המוצרים של חברת אב-גד מערכות בע”מ. החברה מציעה ללקוחותיה מבחר איכותי ומתקדם של בקרי טעינה סולארית מקצועיים, עם גיבוי מצבר, המספקים מתח ללא צורך במתח רשת, או בקר היברידי, שמספק מתח מכמה מקורות אנרגיה.

ניתן לקבל עבור הבקרים אישור מהרשויות, והם מפיקים את המרב מקרני השמש, בעודם שומרים ומאריכים את חיי המצבר של המערכת הסולארית. כמו כן בקרי טעינה אלו מוצעים במחירים אטרקטיביים במיוחד, עם אחריות מקיפה ומערך תמיכה טכנית מקצועי. בנוסף ניתן להזמין ספקי כוח ומוצרים אחרים לפי מפרט לקוח.

בקר טעינה למערכת סולארית PWM

בין הדגמים שאנו מספקים, תוכלו להזמין מאיתנו בקר סולארי לתנאי חוץ בטכנולוגיית PWM וזרם של 10 עד 30 אמפר (עשר עד שלושים אמפר), המאפשר התאמת מתח צרכנים ומתח טעינה עם טעינה מהירה בעלות נמוכה. לבקר חיווי של שלושה לדים והוא תומך בסוגים שונים של מצברי ג’ל עם מתח של שניים עשר וולט. וכן הוא תומך בפאנל סולארי של שמונה עשר וולט עם הספק של מאה וואט.

הבקר מתאים למערכות סולאריות שונות, לרבות מערכות התראה, מצלמות אבטחה ותאורה מקומית, עם אספקה עצמאית של מתח, ללא צורך במתח של רשת, וניתן לקבל עבורו אישור מהרשויות. כמו כן, מדובר במוצר קומפקטי עם הגנה של יציקת אפוקסי ועם זיווד מתכתי, הכולל גיבוי מצבר, מטען שני שלבים מהיר ורב דרגתי עם קידום יעיל לניצולה של אנרגיה סולארית.  בנוסף, אופייה של הטעינה והזרם שלה מותאמים למצבר, לטכנולוגיה ולמתח שלו, כך שהיא שומרת על המצבר ומאריכה את חייו.

בקר טעינה סולארית דגם MPPT_20A

בקר טעינה מתקדם עם נצילות משופרת בטכנולוגיית MPPT. מיועד למערכות סולאריות של שניים עשר או עשרים וארבעה וולט, עם מצברי ליתיום או ג’ל, בעל טכנולוגיית MPPT עם זרם של עשרים אמפר או יותר, המתאים לטעינה מהירה ועם יכולת לחלוקה מרבית של משאבי אנרגיה,עם התאמה אופטימאלית של מתח צריכה וטעינה. בקר הטעינה מתאים למערכות סולאריות שונות, לרבות מצלמות אבטחה עם חיבור אל פסק שאנו מייצרים וללא צורך בחיבור למתח רשת.

כמו כן, הבקר תומך בפאנלים סולאריים עם הספק של שש מאות וואט ושמונה עשר עד ארבעים ואחת וולט. בנוסף, הבקר מכיל צג גרפי כותב, חיישן לבחינת טמפרטורה בסביבה עם התראה במקרה של עלייה בטמפרטורות, וכן מטען שלושה שלבים מהיר, צג LCD, חיבור תקשורת התומך ב- APP cloud monitoring ועוד.

מצברים למערכות סולאריות

מצברים למערכות סולאריות

מצברים למערכות סולאריות הינם נטענים עם פריקה עמוקה. מדובר במצברים עמידים במיוחד שמספקים הרבה מחזורי טעינה ופריקה, שיש להם פריקה עצמית נמוכה במיוחד והתנגדות פנימית נמוכה. בנוסף, מצברי פריקה עמוקה נחשבים לידידותיים לסביבה עם רמה נמוכה של פליטת גזים, וכן מציגים רמה גבוהה של אטימה עם מנגנון מיוחד שמונע נזילה של החומצה שיש בתוכם במצבים של חבלה או שבר. מצברים ישנים ניתן בהחלט למחזר ואתם מוזמנים להעבירם אלינו לאחר שהם כבר לא שמישים.

התקנת מצבר פריקה עמוקה במערכת סולארית

כאמור, במערכות סולאריות כדאי להתקין מצברים עם פריקה עמוקה המספקים מספר הרבה יותר גבוה של מחזורי טעינה לעומת מצברים אטומים. כמו כן, למצברי פריקה עמוקה יש יכולת גבוהה להתפרק ביחס לקיבולת שלהם ולהיטען שוב, ללא שהדבר יפגע בתפקוד וחיי המצבר. תכונה זו חשובה במיוחד למערכות סולאריות שלא מחוברות לרשת החשמל, שנסמכות לגמרי על תפקוד המצבר, מה שחיוני למשל בימים מעוננים, בזכות היכולת לספק אנרגיה גם כשמדובר ביום וחצי ללא שמש. יש לציין כי מצברי עם פריקה עמוקה מוצעים בגדלים והספקים שונים, מה שמאפשר להתאימם למערכת הסולארית ולרמת הצריכה היומית שלה.

שימוש נכון במצברים למערכת סולארית

מצברים פריקה עמוקה שאנו מספקים מתחברים למערכת סולארית באמצעות שני תנינים, אחד אדום והשני שחור, שיש לחברם למתג באותו הצבע (חיבור של המצבר הפוך הינו מסוכן). כמו כן, חשוב לחבר את המצבר למערכת עם טעינה מבוקרת ובכך לשמור על חייו ועל ביצועיו. בכל מקרה, מצבר פריקה עמוקה מתפקד היטב למשך שנתיים ולאחר מכן תפקודו מתחיל בהדרגה לרדת.

מצברים איכותיים למערכות סולאריות

חברתנו משווקת ומספקת מצברים איכותיים עם פריקה עמוקה עבור מערכות סולאריות. למשל, תוכלו להזמין מאתנו מצבר פריקה עמוקה 12 וולט המוצע בגדלים שונים, הנעים בין שמונים למאתיים חמישים אמפר. מדובר במצבר נטען אטום לגמרי שעשוי מעופרת יצוקה ומציג אורך חיים ממושך במיוחד. המצבר מתאים למערכות של אנרגיה סולארית, לצד התאמה לאל פסק ולממסרים של רשתות סלולריות ולמצלמות אבטחה עם מצבר חיצוני.

הזמנת מצבר ובקר טעינה למערכת סולארית

להזמנת מצבר ובקר טעינה למערכת סולארית ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת אב-גד מערכות בע”מ בטלפון 03-6816767.

תפריט נגישות