טעינה סולארית

מגוון דגמי בקרי טעינה סולארית

אם אתם מחפשים בקר טעינה סולארית איכותי, כדאי שתכירו את המוצרים של חברת אב-גד מערכות בע"מ. החברה מציעה ללקוחותיה מבחר איכותי ומתקדם של בקרי טעינה סולארית מקצועיים, עם גיבוי מצבר, המספקים מתח ללא צורך במתח רשת, או בקר היברידי שמספק מתח מכמה מקורות אנרגיה. ניתן לקבל עבורם אישור מהרשויות והם מפיקים את המרב מקרני השמש, בעודם שומרים ומאריכים את חיי המצבר של המערכת הסולארית. כמו כן בקרי טעינה אלו מוצעים במחירים אטרקטיביים במיוחד, עם אחריות מקיפה ומערך תמיכה טכנית מקצועי. ניתן להזמין ספקיי כוח ומוצרים אחרים לפי מפרט לקוח.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

בקר טעינה למערכת סולארית  PWM

בין הדגמים שאנו מספקים, תוכלו להזמין מאיתנו בקר טעינה סולארית מקצועי ומתקדם לתנאי חוץ, עם טכנולוגיית PWM וזרם של 10 עד 30 אמפר (עשר עד שלושים אמפר), המאפשר התאמת מתח צרכנים ומתח טעינה עם טעינה מהירה בעלות נמוכה. לבקר חיווי של שלושה לדים והוא תומך בסוגים שונים של מצברי ג'ל עם מתח של שניים עשר וולט. וכן הוא תומך בפאנל סולארי של שמונה עשר וולט עם הספק של מאה וואט.

הבקר מתאים למערכות סולאריות שונות, לרבות מערכות התראה, מצלמות אבטחה ותאורה מקומית, עם אספקה עצמאית של מתח, ללא צורך במתח של רשת, וניתן לקבל עבורו אישור מהרשויות. כמו כן, מדובר במוצר קומפקטי עם הגנה של יציקת אפוקסי ועם זיווד מתכתי, הכולל גיבוי מצבר, מטען שני שלבים מהיר ורב דרגתי עם קידום יעיל לניצולה של אנרגיה סולארית.  בנוסף, אופייה של הטעינה והזרם שלה מותאמים למצבר, לטכנולוגיה ולמתח, שלו וכך שהיא שומרת על המצבר ומאריכה את חייו.

בקר טעינה סולארית דגם MPPT_20A

בקר טעינה מתקדם עבור מערכות סולאריות של שניים עשר או עשרים וארבעה וולט, עם מצברי ליתיום או ג'ל, בעל טכנולוגיית MPPT עם זרם של עשרים אמפר או יותר, המתאים לטעינה מהירה ועם יכולת לחלוקה מרבית של משאבי אנרגיה,עם התאמה אופטימאלית של מתח צריכה וטעינה. בקר הטעינה מתאים למערכות סולאריות שונות, לרבות מצלמות אבטחה עם חיבור אל פסק שאנו מייצרים וללא צורך בחיבור למתח רשת. כמו כן הוא תומך בפאנלים סולאריים עם הספק של שש מאות וואט ושמונה עשר עד ארבעים ואחת וולט. הבקר מכיל צג גרפי כותב, חיישן לבחינת טמפרטורה בסביבה עם התראה במקרה של עלייה בטמפרטורות, וכן מטען שלושה שלבים מהיר, צג LCD, חיבור תקשורת התומך ב- APP cloud monitoring ועוד.

הזמנת בקר טעינה סולארית

להזמנת בקר טעינה סולארית ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת אב-גד מערכות בע"מ בטלפון 03-6816767.