גלאי דליפות גז מזגנים מחיר

גלאי גז

מחפשים גלאי גז איכותי ואמין? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של גלאים מתקדמים ועמידים, המסוגלים לספק לכם התרעה מוקדמת על דליפת גז, למנוע אסון גדול ואף לסייע בהצלחת חיים. הכל במחירים אטרקטיביים ותחת השירות המקצועי של צוות אב-גד מערכות.

חשיבות הגלאי

גלאי גזהינו מוצר רגיש ומורכב. הגלאי בנוי מחיישן כימי או חשמלי ומעגל אלקטרוני שמנתח אותות ובעת גילוי מפעיל התראה מקומית, ממסר, התראה טלפונית.

גלאי גז נועד לסייע במניעת אסונות גדולים, בשמירה על חיי אדם ועל שלמות הציוד שלנו. לכן, ישנה חשיבות ברכישת גלאי אמין ומקצועי, אשר יוכל למלא את המשימה בצורה מיטבית בשעת הצורך.

המגוון שלנו

באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של גלאים מתקדמים, מבית היוצר של החברות המובילות בתחום. תוכלו לרכוש גלאי גז גפ”מ, גלאי גז CO2, גלאי גז חד חמצני, גלאים מיוחדים ועוד. כל המוצרים נתונים לכם ברמת האיכות הגבוהה ביותר, באישור תקן ישראלי מחמיר ולאחר סדרת בדיקות קפדנית אשר מוודא את תקינות ומוכנות הגלאים. אנו עושים הכל על מנת להביא לכם את הציוד הטוב ביותר, במחירים האטרקטיביים והמשתלמים ביותר.

מתלבטים איזה גלאי לרכוש?

צרו איתנו קשר!

הצוותים שלנו מחכים רק לכם. אנו עומדים לרשותכם בכל אחד משלבי הרכישה, נשמח לייעץ, להכווין, ולסייע בפתרון כל בקשה, שאלה או בעיה שעלולה לצוץ. ליצירת קשר, קבלת פרטים נוספים, הצעות מחיר וביצוע של הזמנות טלפוניות חייגו: 03-6816767.

תפריט נגישות