בקר טמפרטורה דיגיטלי

בקר טמפרטורה דיגיטלי מתקדם ואיכותי

נדרשים לבקרת טמפרטורה מתקדמת לחדר מחשב, מעבדה, מקפיא או חדר קירור? לחברת אב-גד מערכות בע"מ יש פתרון מתקדם עבורכם. החברה המתמחה במתן פתרונות טכנולוגיים למיגון אלקטרוני ומתח נמוך, מייצרת ומשווקת בארץ ובחו"ל בקרי טמפרטורה דיגיטליים איכותיים, וכן בקר יחודי שמשלב בקרת טמפרטורה ולחות. מדובר בבקרים העומדים בדרישות תקנים בינלאומיים מחמירים, עמידים לאורך זמן, אמינים ופשוטים לתכנות, שימוש והפעלה. בחברה מציעים עבור בקר טמפרטורה מחיר משתלם במיוחד, לצד מערכת תמיכה טכנית מקצועית, זמינה ומקיפה.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

הצורך בבקר טמפרטורה

בקר טמפרטורה הינו רכיב חשוב למרחבים ומערכות המחויבים בשמירה על טמפרטורה יציבה, כמו חדרי מחשב ושרתים, מפעלי מזון, מעבדות ומקררי מזון וכדומה. הבקר מוודא שנשמרת במקום או במערכת טמפרטורה שהוגדרה מראש, ובמקרה של חריגה הוא מאתר במהירות ומתריע אודותיה לגורמים ובעלי תקפיד רלוונטיים. היכולת של הבקר לעקוב אחר מידות חום מבוססת על תרמוסטט דיגיטאלי מתקדם ואמין, השולח התראות במקרה הצורך דרך רשת קווית או סלולארית.

מערכת בקרת טמפרטורה עם חייגן סלולרי

חברתנו משווקת סוגים שונים של בקרי טמפרטורה איכותיים. כך למשל, תוכלו להזמין מאתנו מערכת בקרת טמפרטורה מתקדמת הכוללת חייגן מובנה סלולארי לרשת GSM או לרשת קווית וכרטיס סים. המערכת מתאימה ליעדים מגוונים, לרבות חדרי מחשב, מעבדות, מקפיאים ומקררים. היא מציגה רמה גבוהה של אמינות עבור אינדיקציות לשינוי בטמפרטורה, עליה או ירידה, עם טווח כיסוי רחב הנע בין מאה מעלות עד מינוס חמישים מעלות צלזיוס.

כמו כן, במקרה של שינוי בטמפרטורות, בעת אזעקה או תקלה, כמו חבלה בקווי הטלפון או הפסקת חשמל, למערכת חייגן אוטומטי לארבעה מנויים שיכול להישלח לטלפון נייד או קווי על בסיס כבלים ושל בזק. המערכת שולחת התראות בהודעת טקסט קצרה לסמס לשישה מינויים, הכוללות תאור של האזור, כאשר ניתן לבחור לאיזה סוג של אירועים ישלח מסרון. בנוסף, למערכת צג גדול שניתן לראות את נתוניו גם מרחוק, אפשרות לבחירה במהלך התכנות בין ארבע לשמונה כניסות באופן התואם ללוח מקשים, ותמיכה בלוח מקשים לדים או כותב, ללא צורך בהוספת כוח. תכנות המערכת הינו פשוט וידידותית למשתמש, עם אפשרות לתכנות מרחוק למחשב, שרות מרחוק על ידי מודם ומחשב או כבל, אופציה לנעילת קוד תכנות ועוד.

TER_12-בקר טמפרטורה אלקטרוני עם בר כיוון

מוצר נוסף שתוכלו להזמין מחברתנו הינו בקר טמפרטורה אלקטרוני טרמומטר. זהו בקר קומפקטי עם כיוון תחום דיגיטלי מרחוק וכן רגש מסוג NTC אמין במיוחד, המיועד למדידה של טמפרטורה מקומית. המכשיר עצמו ניתן להתקנה בכל מקום ופשוט ליישמו במערכות התראה שונות. הוא מתאים לשימוש בחדרי מחשב עם צורך במערכת לבקרת טמפרטורה, וכן כתרמוסטט ואו טרמומטר עבור חדרי מחשב, חדרי קירור, מקפיאים ומקררים ועוד. הוא מצויד בצג אדום, בולט וגדול לחיווי ולדים המאפשר לצפות בנתוניו מרחוק, ויש לו טווח כיסוי רחב במיוחד הנע בין מאה מעלות צלזיוס ועד מינוס חמישים מעלות צלזיוס.

הבקר מבוסס על מעבד אנלוגי ועל מיקרו פרוססור, הוא כולל לחצנים לכיוון תחום התראות של הבקר, לחצנים לתכנות, צד ענק שנראה מרחוק ויציאה לחייגן סלולארי או לטלפון קווי ואפשרות לכוון זמן השהיה ומקדם היסטרזיס. במקרה של שינוי טמפרטורה בטווח התראה תישלח הודעת ממסר.

הזמנת בקר טמפרטורה דיגיטלי

להזמנת בקר טמפרטורה דיגיטלי במחיר משתלם, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא צרו קשר עם חברת אב-גד מערכות בע"מ בטלפון 03-6816767.