בקר טמפרטורה דיגיטלי

בקר טמפרטורה דיגיטלי 

נדרשים לבקרת טמפרטורה מתקדמת לחדר מחשב, חדרי מעבדה, מקפיא או חדר קירור? לחברת אב-גד מערכות יש פתרון מתקדם עבורכם.

החברה המתמחה במתן פתרונות טכנולוגיים למיגון אלקטרוני ומתח נמוך, מייצרת ומשווקת בארץ ובחו”ל בקרי טמפרטורה דיגיטאליים איכותיים, וכן בקר ייחודי שמשלב בקרת טמפרטורה ולחות. מדובר בבקרים העומדים בדרישות תקנים בינלאומיים מחמירים, עמידים לאורך זמן, אמינים ופשוטים לתכנות, שימוש והפעלה. בחברה מציעים עבור בקר טמפרטורה מחיר משתלם במיוחד, לצד מערכת תמיכה טכנית מקצועית, זמינה ומקיפה.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

הצורך בבקר טמפרטורה

בקר טמפרטורה הינו רכיב חשוב למרחבים ומערכות המחויבים בשמירה על טמפרטורה יציבה, כמו חדרי מחשב ושרתים, מפעלי מזון, מפעלי תרופות, מעבדות ומקררי מזון וכדומה. הבקר מוודא שנשמרת במקום או במערכת טמפרטורה שהוגדרה מראש, ובמקרה של חריגה הוא מאתר במהירות ומתריע אודותיה לגורמים ובעלי תקפיד רלוונטיים. היכולת של הבקר לעקוב אחר מידות חום מבוססת על תרמוסטט דיגיטאלי מתקדם ואמין, השולח התראות במקרה הצורך דרך רשת קווית או סלולארית.

בקר טמפרטורה – מאפיינים של בקר איכותי

ישנם דגמים רבים של בקרי טמפרטורה, אך לא כולם באמת איכותיים ואמינים. כך תוכלו לזהות בקר טמפרטורה איכותי:

  • טכנולוגיה מתקדמת – תחום בקרי הטמפרטורה נמצא בתנועה מתמדת, הטכנולוגיה מתעדכנת באופן תדיר ויעילות המערכות השונות עולה. ברכישת מערכת חדשה מומלץ לוודא כי כלולות כל הטכנולוגיות החדישות ביותר.
  • עמידות לאורך זמן – בקר הטמפרטורה נתון לעיתים קרובות לתנאים של לחות וקור נמוך, לכן יש לוודא כי הוא מורכב מחומרים איכותיים ועמידים. הדבר יבטיח לכם מוצר אשר ישרת אתכם נאמנה לאורך זמן.
  • תחום טמפרטורות רחב – תחום כיסוי רחב עד מינוס מעלות צלסיוס.

מערכת בקרת טמפרטורה עם חייגן סלולרי AVG-21

חברתנו משווקת סוגים שונים של בקרי טמפרטורה איכותיים. כך למשל, תוכלו להזמין מאתנו מערכת בקרת טמפרטורה מתקדמת הכוללת חייגן מובנה סלולארי לרשת GSM או לרשת קווית וכרטיס סים. המערכת מתאימה ליעדים מגוונים, לרבות חדרי מחשב, מעבדות, מקפיאים ומקררים. היא מציגה רמה גבוהה של אמינות עבור אינדיקציות לשינוי בטמפרטורה, עליה או ירידה, עם טווח כיסוי רחב הנע בין מאה מעלות עד מינוס חמישים מעלות צלזיוס.
חשבו! כולל בקר מתח רשת, נפל מתח באתר שולח התראה במסרון.
כמו כן, במקרה של שינוי בטמפרטורות, בעת אזעקה או תקלה, כמו חבלה בקווי הטלפון או הפסקת חשמל, למערכת חייגן אוטומטי לארבעה מנויים שיכול להישלח לטלפון נייד או קווי על בסיס כבלים ושל בזק. המערכת שולחת התראות בהודעת טקסט קצרה SMS לשישה מינויים, הכוללות תאור של האזור, כאשר ניתן לבחור לאיזה סוג של אירועים ישלח מסרון. בנוסף, למערכת צג גדול שניתן לראות את נתוניו גם מרחוק, אפשרות לבחירה במהלך התכנות בין ארבע לשמונה כניסות באופן התואם ללוח מקשים, ותמיכה בלוח מקשים לדים או כותב, ללא צורך בהוספת כוח. תכנות המערכת הינו פשוט וידידותית למשתמש, עם אפשרות לתכנות מרחוק למחשב, שרות מרחוק על ידי מודם ומחשב או כבל, אופציה לנעילת קוד תכנות ועוד.

בקר טמפרטורה אלקטרוני עם בר כיוון TER_12

מוצר נוסף שתוכלו להזמין מחברתנו הינו בקר טמפרטורה אלקטרוני (טרמוסטט). זהו בקר קומפקטי עם כיוון תחום דיגיטלי מרחוק וכן רגש מסוג NTC אמין במיוחד, המיועד למדידה של טמפרטורה מקומית. המכשיר עצמו ניתן להתקנה בכל מקום ופשוט ליישמו במערכות התראה שונות. הוא מתאים לשימוש בחדרי מחשב עם צורך במערכת לבקרת טמפרטורה, וכן כתרמוסטט ואו טרמומטר עבור חדרי מחשב, חדרי קירור, מקפיאים ומקררים ועוד. הבקר כולל בצג אדום, בולט וגדול לחיווי ולדים המאפשר לצפות בנתוניו מרחוק, ויש לו טווח כיסוי רחב במיוחד הנע בין מאה מעלות צלזיוס ועד מינוס חמישים מעלות צלזיוס.

הבקר מבוסס על מעבד אנלוגי ועל מיקרו פרוססור, הוא כולל לחצנים לכיוון תחום התראות של הבקר, לחצנים לתכנות, צד ענק שנראה מרחוק ויציאה לחייגן סלולארי או לטלפון קווי ואפשרות לכוון זמן השהיה ומקדם היסטרזיס. במקרה של שינוי טמפרטורה בטווח התראה תישלח הודעת ממסר.

בקר טמפרטורה דיגיטלי מחיר

מחירה של מערכת בקרת טמפרטורה ולחות עשוי לנוע בטווח מחירים רחב אשר משתנה בהתאם לאיכות המערכת, הטכנולוגיה המשולבת בה, מורכבות ההתקנה שלה וכולי. בכל מקרה, אנו ממליצים שלא להתפשר על רכישה של מערכת נחותה ולרכוש אך ורק מערכת איכותית ואמינה אשר תענה בצורה אידיאלית על כל הצרכים והדרישות שלכם. חשוב להבין כי רכישה של מערכת שאינה תואמת את הצרכים שלכם או שאינה אמינה מספיק, עלול להביא לנזקים כבדים, לאובדן איזון הטמפרטורה ולהשתת עלויות תיקון, יצירת פחת וכדומה.

הזמנת בקר טמפרטורה דיגיטלי

בין אם אתם מחפשים בקר טמפרטורה לחדרי קירור, בקר טמפרטורה דיגיטאלי או בקר עם כיוון בר – אצלנו תוכלו למצוא את הבקרים הטובים, האיכותיים והאמינים ביותר בישראל – הכל במחיר אטרקטיבי ובשירות מקצועי, מקיף ואדיב.

להזמנת בקר טמפרטורה דיגיטלי במחיר משתלם, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא צרו קשר עם חברת אב-גד מערכות בע”מ בטלפון 03-6816767.

תפריט נגישות