אינטרקום לבניין מחיר

התקנת אינטרקום לדירה, בית או בניין

בעלי בתים פרטים, וועדי בנייני מגורים, משרדים וחברות המנהלות בנייני משרדים ומגורים, מבקשים להעלות את רמת האבטחה של המבנה, לפקח ולבקר על הנכנסים והיוצאים מהמתחם. את המטרה הזו ניתן להשיג, בין היתר, על ידי התקנת אינטרקום בבניין אשר יכול לספק גם אמצעי לתקשורת פנים, למשל בתור אינטרקום לדירה או לבית גדול עם כמה מפלסים.

דגשים לבחירת אינטרקום לבית או בניין

בשוק קיימים סוגים רבים ושונים של מערכות אינטרקום, כמו אינטרקום אלחוטי, אינטרקום עם קודן, אינטרקום עם מצלמה ועוד. מתוך המגוון הזה יש לבחור במערכת אינטרקום מתאימה למאפייני המבנה וצרכי המשתמשים. בין היתר, בבחירת מערכת אינטרקום יש לתת את הדעת על הדגשים הבאים:

  • הבינו מהן הנקודות שבהן תרצו להתקין את האינטרקום ובחרו בהתאם במערכת מתאימה. למשל, יש המבקשים להתקין אינטרקום בכניסה לבניין על ידי דלת עם קודן, יש הנדרשים באינטרקום לדירה לשימוש פנימי, יש מי שרוצה להתקין בבית או בית העסק אינטרקום לשער, יש מי שרוצה שהאינטרקום יותקן בלובי של בניין משרדים, ועוד.
  • הבינו גם לאן תרצו שמערכת האינטרקום תתחבר, בין אם לעמדה ייעודית למטרה זו, לטלפון קווי או סלולארי, לדלת עם קודן, למרכזיה וכו’.
  • הכירו את סוגי האינטרקום שיש בשוק, החל מאינטרקום פשוט לאינטרקום אלחוטי ועד לאינטרקום אלחוטי עם מצלמה, השוו מחירים וחפשו אחר מערכות אינטרקום מומלצות הנחשבות לאמינות, מתקדמות ועמידות.
  • בבחירת אינטרקום עם מצלמה שימו לב שמדובר במצלמה איכותית שנוח וקל לתפעל אותה ולתחזקה. כמו כן, שימו לב לסוג העדשה שיש למצלמה, גודל הזיכרון שיש לה ובאם היא יכולה לצלם גם בשעות החשיכה.
  • גם לאחר התקנת האינטרקום חשוב לבדוק ולתחזק אותו באופן תקופתי, וכך להבטיח את תפקודו התקין והיעיל.

התקנה של מערכת אינטרקום

עד לא מזמן, מרבית מערכות האינטרקום היו קוויות ונדרשו בחיווט מתאים. ההתקנה של אינטרקום קווי מורכבת מלוח חיצוני שמחובר למנעול של דלת, עם מנעול חשמלי אשר במתן פקודה מהלוח יפתח את הדלת. הלוח החיצוני מחובר עם כבל לארון תקשורת שממוקם בתוך המבנה, וממנו יוצא חיווט למכשיר ייעודי כמו שפופרת טלפון. בנוסף, קיימת אפשרות לחבר את ארון התקשורת ישירות לקו הטלפון, ואם מבקשים לחבר את המערכת לאינטרנט יש צורך בחיבור נוסף.

בימינו ניתן גם להתקין אינטרקום אלחוטי החוסך הרבה מטרחת החיווט, והינו גם הרבה יותר פשוט לתחזוקה והרבה יותר נוח לשימוש דרך טלפון סלולארי מכל מקום בעולם.

התקנת אינטרקום אלחוטי ווי פיי

בין סוגי האינטרקום היותר מתקדמים ניתן למצוא את האלחוטיים, בייחוד כאלו המבוססים על ווי פיי, שמוצעים כאינטרקום רגיל, אינטרקום עם קודן ואינטרקום עם מצלמה. החיבור לווי פיי מספק מערכת אינטרקום מתקדמת וחכמה שיכולה להתחבר בקלות לטלפון סלולרי ולרשת האינטרנט, ושניתן לשלוט בה גם מרחוק. מדובר במערכות שכיום ניתן למצוא במבנים שונים, בדירות, בתים, משרדים ובתי עסק, שחיבורן אינו נדרש בחווטים וכבלים ובתור שכאלו הן מציגות גמישות רבה במיקום התקנתן. ברגע שמישהו מצלצל באינטרקום מתקבלת התראה על כך בטלפון הנייד, ואם מדובר באינטרקום עם מצלמה גם ניתן לצפות באדם העומד ליד דלת הכניסה.

דגמים מובחרים של אינטרקום אלחוטי

אם אתם מחפשים דגמי אינטרקום לבניין כדאי לכם ליצור קשר עם חברת אב-גד. בחברה מציעים מבחר מתקדם ואיכותי של דגמי אינטרקום, לרבות אינטרקום אלחוטי וכן אינטרקום עם מצלמה. ואם לא די בכך, בחברה גם מציעים עבור מערכות אינטרקום לבניין מחיר כדאי במיוחד.

בין היתר, בחברה מוכרים מערכת אינטרקום אלחוטי קומפקטית וקלה להתקנה, שחוסכת את הצורך בחיווט, המתאימה לבתים, מעליות משא, תחנות עבודה, חדרים מאובטחים ועוד. למערכת יש עד שישה ערוצים ובעזרתה ניתן ליצור קבוצת תקשורת של שניים עד שישה מנויים, עם פונקציה של שיחה קבוצתית. כמו כן, לאינטרקום הזה יש איכות שמיעה מעולה והוא מבוסס על תקשורת אלחוטית ומקודדת עם טכנולוגית FM. הוא כולל גם לחצן נטור, טכנולוגיה של עיבוד אותות, סינון הפרעות, וקידוד של שלושה ערוצים שונים לתקשורת.

מעבר לכך, למערכת האינטרקום האלחוטית הזו יש טווח של מאה מטר ביו תחנות עם קשר עין, היא מאפשרת לכוון עת עוצמת השמע וניתן לעשות בה שימוש על שולחן או מדף או בתלייה על גבי קיר. בנוסף, היא מוצעת עם אופציה של מערכת אל פסק.

תוכלו להזמין מחברת אב-גד גם אינטרקום אלחוטי עם מצלמה שיש לו חיבור לווי פיי, מה שמאפשר צפייה, דיבור ושליטה מרחוק דרך סמארטפון אייפון או אנדרואיד. זאת באמצעות אפליקציה פשוטה לשימוש ועם יכולת לחבר לכמה משתמשים בעלי טלפון סלולארי מכל מקום בעולם. מצלמת אינטרקום שיש במערכת הינה מצלמת וידאו HD איכותית שיש לה עדשה רחבה ומתקדמת. בזכות תאורת מיוחדת היא יכולה לצלם גם בלילה וכוללות גם כרטיס זיכרון. בנוסף, המערכת כוללת חיישן תנועה ששולח התראות על תנועה בכניסה למבנה ישירות לטלפונים ניידים שמחוברים למערכת.

להזמנת אינטרקום לדירה או לבניין שמותאם באופן מלא לנתוני וצרכי המקום, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת אב-גד בטלפון 6816767- 03.

 

תפריט נגישות